Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Volkswagen ID.7

Pro větší svobodu

Nový čistě elektrický model ID.7 představuje nové možnosti elektromobility.

Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, většího prostoru, rychlého nabíjení a intuitivního ovládání a udává tak nový standard pro prémiovou značky Volkswagen.

Rychlé nabíjení a delší dojezd. V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km.

Model ID.7 přijíždí na český trh s nejnovějšími technologiemi a zdokonaleným prémiovým designem.

Standardní výbava zahrnuje Head-Up displej s rozšířenou realitou, tepelné čerpadlo, navigaci Discover Pro s 15“ displejem, telefonní rozhraní Comfort, App-Connect, přední a zadní LED světla, automatickou 3-zónovou klimatizaci, vyhřívaná přední sedadla, multifunkční volant, nabíjecí kabely.

Asistenční systémy, jakým je např. Travel Assist se sdílenými daty, převezmou v případě potřeby řízení modelu ID.7 v příčném i podélném směru. Systém Travel Assist umožňuje od rychlosti jízdy 90 km/h na dálnicích s více jízdními pruhy asistovanou změnu jízdního pruhu. Vy musíte na celý proces pouze dohlížet. Díky ID.7 budete mít významně usnadněné řízení. A platí to i pro parkování, které ID.7 zvládá různými způsoby zcela automaticky. Jedním z nich Jedním z nich je zaparkování pomocí paměťové funkce na vzdálenost až 50 metrů. Vy přitom můžete sedět buď za volantem, nebo na parkovací manévr dohlížet zvenku prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu.