Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi A6

Třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď limuzíny Audi A6.

Díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše limuzína rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a v případě nutnosti i pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. 

Varianty modelu

A6 Avant

Nové Audi A6 Avant je s novou hliníkovou hybridní konstrukcí neobyčejně lehké. Vůz je elegantní a zároveň sportovní. Audi A6 Avant bylo navrženo do posledního detailu. Exteriér vozu je výrazný jednodílnou mřížkou chladiče Audi Singleframe. Na přání dodávané LED světlomety podtrhnou přední část vozu. U Audi A6 Avant jsou jedinečná také nová hliníková litá kola v 10paprskovém V-designu.
Technika v Audi A6 Avant je jedinečně zaměřena na řidiče. Vše bylo navrženo a vyrobeno pro vyšší komfort a bezpečnost. Například s dotykovým ovládáním MMI ® touch, dodávaným na přání, můžete ovládat navigační systém Audi A6 Avant a telefonní hovory prstem, aniž byste odvrátili pohled od vozovky.

A6 allroad quattro

A6 allroad quattro prolíná kombinaci modelu Avant, jehož výhodami je vysoký komfort a variabilita, s vlastnostmi typickými pro allroadové vozidla, jejichž přednosti jsou permanentní pohon všech kol quattro a offroadový vzhled spojený se zážitky z jízdy. Integrovaná technologie ultra zajišťuje vozu neustálou kontrolu jízdních podmínek, která v závislosti na situaci dokáže rozdělit hnací moment mezi přední a zadní nápravu. Jednou z výhod modelu Audi A6 alroad quattro je, že lze vybrat ze tří výkonově odstupňovaných variant motoru 3.0 TDI (170 kW, 210 kW, 257 kW). Součástí standardní výbavy jsou 18“ kola. Díky velkorysým rozměrech vozu interiér nabídne dostatek prostoru pro všechny pasažéry.

S6 Limuzína

Limuzína Audi S6 spojuje sportovní vyžití, elegantní vzhled a bohatou nabídku technologií ve standardní výbavě. Důležité technologie infotainmentu jsou v bezprostřední vzdálenosti. Panel přístrojů Audi virtuál cockpit a plně digitální kombinovanou jednotkou s 12,3“ Full-HD obrazovkou, ovládáte prostřednictvím multifunkčního volantu. Díky asistenčním systémům jako jsou radary, kamery a ultrazvukové senzory, které snímají okolní prostředí vozidla, Vám umožní asistované řízení na vysoké úrovni. Rychlost Limuzíně S6 dodá třílitrová hnací jednotka V6-TDI. 

S6 Avant

Audi S6 Avant úžasně poslouží jako služební vůz na pracovní cesty nebo rodinný vůz pro cestování na dovolenou. Nabízí velkorysý objem zavazadlového prostoru o 565 litrech, přičemž pokud sklopíme opěradlo zadních sedaček, zvětší se objem až na 1680 litrů. Pro větší komfort při uskladňování věcí do zavazadlového prostotu je Audi S6 Avant vybaven elektrickým senzorem pro otevírání kufru nohou. Chybět nesmí ani radarové systémy, kamery snímající okolí vozu ani ultrazvukové senzory. Údaje z těchto asistenčních systémů se následně přenáší do řídící jednotky. Díky těmto asistenčním systémům je asistované řízení na větší úrovni. Přesvědčit dokáže také svým silným designovým motorem, díky kterému si užijete i sportovní vlastnost vozu.

RS 6 Avant

Ať už potřebujete spolehlivý automobil na rodinné výlety, nebo stylový vůz, který Vás dopraví na obchodní schůzku, Audi RS 6 Avant naprosto předčí Vaše očekávání. Jedná se totiž o vysoce výkonný sportovní vůz, který udělá dojem propracovaným designem i vysokou úrovní praktičnosti.

Zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,6 sekund není pro tento model žádný problém. Podvozek je vybaven sportovním vzduchovým odpružením RS, které je vhodné pro jízdu až do rychlosti 305 km/h. Pro zkvalitnění komfortu nebo výkonu při jízdě na dlouhých cestách si můžete zvolit daný jízdní režim.

RS 6 Avant Performance

Vůz, jehož sportovní jízdní charakter nejenže poznáte podle zvuku, ale pocítíte ho až do morku kostí. Audi RS 6 Avant performance s dosud nejsilnějším motorem pro řadu RS 6. Výkon je o postoji. Audi RS 6 Avant performance vnese do Vašeho každodenního života působivou dynamiku. Na přání dostupný RS sportovní podvozek plus se systémem Dynamic Ride Control (DRC) a na přání dostupný paket RS Dynamik plus zahrnující zvýšení maximální rychlosti na 305 km/h Vám zaručí intenzivní jízdní zážitek doprovázený plnou kontrolou nad vozem. Výkonnější variantu modelu Audi RS 6 Avant lze dokonale vyladit prostřednictvím na přání dostupného paketu z matného karbonu s vizuálně sladěnými vnějšími zpětnými zrcátky a novými 22" koly z lehké slitiny.