Audi A6

Třída manažerských vozů se může pochlubit novou vůdčí osobností: Audi A6 Limuzínou. Atletičtější než kdykoliv dříve. A suverénní, jak jsme u ní zvyklí.

Od rozšířené jednodílné masky chladiče Singleframe přes boční přívody vzduchu se sportovním chromovaným dekorem až po úzké světlomety vůz při pohledu zpředu okamžitě jasně vypovídá o svém progresivním charakteru. Na přání dostupné světlomety HD Matrix LED s dynamickými směrovými světly Vám poslouží hned dvěma způsoby. V roli řidiče Vám zajistí optimální osvětlení vozovky, aniž by oslňovaly protijedoucí vozidla, a současně prostřednictvím charakteristických krajních světelných segmentů opticky rozšíří příď limuzíny Audi A6.

Díky kombinaci perfektně sladěných senzorů, kamer a algoritmů Vaše limuzína rozpozná, v jaké dopravní situaci se nacházíte, a vyhodnotí aktuální jízdní možnosti. Pokud budete chtít, pomůže Vám, a v případě nutnosti i pokud nebude jiná možnost, zasáhne do řízení. 

Varianty modelu

A6 Avant

Nové Audi A6 Avant je s novou hliníkovou hybridní konstrukcí neobyčejně lehké. Vůz je elegantní a zároveň sportovní. Audi A6 Avant bylo navrženo do posledního detailu. Exteriér vozu je výrazný jednodílnou mřížkou chladiče Audi Singleframe. Na přání dodávané LED světlomety podtrhnou přední část vozu. U Audi A6 Avant jsou jedinečná také nová hliníková litá kola v 10paprskovém V-designu.
Technika v Audi A6 Avant je jedinečně zaměřena na řidiče. Vše bylo navrženo a vyrobeno pro vyšší komfort a bezpečnost. Například s dotykovým ovládáním MMI ® touch, dodávaným na přání, můžete ovládat navigační systém Audi A6 Avant a telefonní hovory prstem, aniž byste odvrátili pohled od vozovky.

RS 6 Avant

Ať už potřebujete spolehlivý automobil na rodinné výlety, nebo stylový vůz, který Vás dopraví na obchodní schůzku, Audi RS 6 Avant naprosto předčí Vaše očekávání. Jedná se totiž o vysoce výkonný sportovní vůz, který udělá dojem propracovaným designem i vysokou úrovní praktičnosti.

Zrychlení z 0 na 100 km/h během 3,6 sekund není pro tento model žádný problém. Podvozek je vybaven sportovním vzduchovým odpružením RS, které je vhodné pro jízdu až do rychlosti 305 km/h. Pro zkvalitnění komfortu nebo výkonu při jízdě na dlouhých cestách si můžete zvolit daný jízdní režim.