Navštivte náš nový digitální showroom Škoda v Kunraticích - Více informací

Audi Q8 e-tron

Seznamte se s vozem, který Vám na cestách poskytne více svobody pro vše, co máte rádi: s elektrickým SUV značky Audi nebudete muset přistupovat na kompromisy. Nezáleží na tom, zda projíždíte velkoměstem nebo se s přáteli vydáváte za dobrodružstvím, Audi e-tron se stane Vaším perfektním společníkem. První plně elektrické SUV Vám bude dělat radost svým sportovním charakterem, přičemž je ale vhodné i pro běžné každodenní využití. Díky spojení dvou elektromotorů s elektrickým pohonem všech kol si s ním budete užívat vynikající výkon a agilní jízdní chování.

Audi e-tron je poháněno dvěma elektromotory, které mu při rozjezdu zajišťují opravdu svižné zrychlení na 100 km / h za 4,6 sekundy. Výkon při startování je srovnatelný s běžnými sportovními vozy. O optimální trakci a jízdní dynamiku se stará nová generace pohonu quattro: elektrický pohon všech kol. Díky němu je Audi e-tron vhodné pro každodenní dojíždění a nadchne Vás svou snadnou ovladatelností a hbitými reakcemi. V případě potřeby během okamžiku aktivuje pohon všech kol, který v závislosti na situaci flexibilně rozdělí točivý moment mezi obě nápravy, abyste si mohli jízdu na plno vychutnat v každém terénu.

V dnešní době již lze najít podél dálnic, větších silnic a ve městech nabíjecí stanice, kde si můžete svůj vůz dobít. Těchto stanic bude v budoucnu velmi rychle přibývat. Mimo to pro Vás máme řešení, která Vám usnadní dobíjení vozu v domácích podmínkách. Audi e-tron tedy šetří životní prostředí a současně s ním bude Váš život jednodušší. Další výhodu představuje elektricky výsuvné víčko nabíjecího konektoru, které se otevírá prostorově úsporným způsobem. Po dobití vozu se automaticky samo zavře pět sekund po odpojení napájecího kabelu.

Potěšení z jízdy plně ve znamení elektřiny.

Varianty modelu

Q8 e-tron Sportback

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nadešel čas zařadit jej jmenovitě do portfolia modelů Audi - jako Audi Q8 Sportback e-tron. Vysokonapěťová baterie s kapacitou až 106 kWh (netto) a maximálním dojezdem až 600 km. Při nízkém stavu nabití baterie můžete využít další potenciál dojezdu, například aktivací režimu Range mode v MMI. Pro Audi Q8 Sportback e-tron jsou k dispozici různé možnosti nabíjení, a to jak doma, tak na cestách. Nabíjení je ještě snazší díky funkci Plug & Charge¹⁰. A díky zvýšené kapacitě baterie a komplexní nabíjecí službě si můžete elektromobilitu užívat i na dlouhých cestách.

SQ8 e-tron 

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi jménem - jako Audi SQ8 e-tron. Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol. Lepší jízdní dynamika díky adaptivnímu vzduchovému odpružení Sport a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení. Audi SQ8 e-tron s novým vzhledem, specifickým podpisem denního svícení a emblémy S odráží svůj sportovní charakter i navenek. Zatímco černý metalický lak mythos zdůrazňuje sportovní charakter vozidla, odvážně tvarovaná linie ramen vyjadřuje architekturu quattro.

SQ8 e-tron Sportback

Audi e-tron splnilo svou průkopnickou roli plně elektrického vozidla. Nyní tedy nastal čas zařadit jej do portfolia modelů Audi jménem - jako Audi SQ8 Sportback e-tron. Nastupte a vychutnejte si téměř neslyšnou akceleraci elektromotorů. Využijte vyšší trakci a stabilitu díky plně elektrickému pohonu všech kol. Lepší jízdní dynamika díky adaptivnímu vzduchovému odpružení Sport a četným asistenčním systémům. Na přání je k dispozici odnímatelné tažné zařízení. Mírně se svažující linie střechy dodává elektrickému SUV vzhled kupé a odráží progresivní dynamiku vozu navenek. Kruhy Audi v novém designu a další stylové detaily jsou zvýrazněny zejména metalickým lakem Modrá Ultra.