30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

O Audi Approved

Audi Approved je celosvětovým programem prodeje ojetých vozů značek Audi s centrální podporou ze strany továrny Audi. AUTO JAROV Kunratice je prvním prodejcem těchto vozidel v České republice. Zákazníci si mohou vybírat ze široké nabídky až 15.000 prověřených, a kvalitních ojetých vozů značky Audi. Nákup a prodej ojetého vozu v programu Audi Approved
je díky důkladně školeným prodejcům a nadstandardním zákaznickým službám plně srovnatelný s nákupem nového vozu u autorizovaných prodejců.

Jaký je původ vozidel?

Jedná se o prověřené referentské vozy přímo ze společnosti Audi AG s garantovaným nájezdem, stavem a servisní historií u všech vozů.

Jak probíhá nákup u Audi Approved?

Při výběru vozu Vám budou pomáhat proškolení prodejci nových vozů Audi, kteří Vám vůz předvedou do nejmenších detailů, provedou s Vámi zkušební jízdu a spolehlivě představí všechny funkce vozu.

Jakou mají vozidla záruku?

Některé vozy disponují prodlouženou tovární zárukou, u ostatních je možné záruku dokoupit na místě u našich prodejců.

Je možné zajistit financování?

Ano, rádi Vám poskytneme financování dle vašich potřeb ať už originální financování Audi Financial Services nebo od dalších společností.

Je možné nechat vůz na protiúčet?

U nás můžete vůz nejen koupit, ale zároveň své stávající vozidlo i prodat a nechat jej na protiúčet. Profesionálové z Das WeltAuto Vám věnují maximální péči při oceňování Vašeho vozu a nabídnou optimální řešení pro prodej.

Je možné nechat poptávku na konkrétní vůz, který není v nabídce?

Ano, pokud žádný z nabídky ojetých vozů nebude splňovat Vaše představy, rádi si poznamenáme Vaše požadavky a jakmile se dostane do nabídky vůz, který bude tyto požadavky splňovat budeme Vás bezprostředně informovat.

Kde je možné si vozidla prohlédnout?

V případě, že se jedná o náš skladový vůz rádi vám jej včetně zkušební jízdy předvedeme v naší provozovně Audi AUTO JAROV Kunratice na adrese Vídeňská 126, 14800 Praha 4. V případě zájmu o vůz, který je na skladu výrobce vám předložíme podrobnou fotodokumentaci, technické zápisy a servisní historii vozidla.

Jak dlouho trvá dodání vybraného vozidla?

Pokud Vaše požadavky nebude splňovat žádný z našich skladových vozů společně vybereme některý z vozů na skladu výrobce, který jsme schopni Vám do tří týdnů (od uhrazení zálohy)
předat s přihlášeným technickým průkazem.

Jak bude vyřízená administrativa spojená s dovozem vozidla?

Veškerou administrativu spojenou s dovozem a přihlášením vozu v ČR Vám zdarma zařídíme.

Jaká je technická historie vozidla?

Jedná se o referentské a služební vozy společnosti Audi AG. U všech vozů je samozřejmostí garantovaný původ, nájezd, technický stav (zpracovaný společností TÜV) a podrobná fotodokumentace včetně případného poškození.

Jak postupovat při zájmu o vůz?

Pokud budete mít zájem o koupi vozu nebo jakýkoliv dotaz neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle: 739 322 764 nebo 734 288 072.