Škoda ukázala nový model Epiq

Jak vypadá budoucnost elektromobilů?
 
Škoda Auto odhaluje první studii elektrického crossoveru Škoda Epiq! 
 
Škoda Epiq rozšíří portfolio čistě elektrických vozů značky Škoda. Jde o jeden ze šesti nových elektrických vozů, které automobilka uvede na trh v nadcházejících letech.
 
Odhalení se plánuje v roce 2025.
 

Klaus Zellmer, předseda představenstva:

„Připravovaná Škoda Epiq nabídne za velmi atraktivní cenu výjimečnou hodnotu a prostorný interiér v kompaktní karoserii. Nasloucháme našim zákazníkům a proto rozšiřujeme portfolio čistě elektrických vozů do segmentu malých automobilů. Designová studie modelu Škoda Epiq přináší moderní design spojený s velkým dojezdem a uživatelsky přívětivými technologiemi. Klíčovým aspektem přitom zůstává cenová dostupnost.”

Délka 4,1 m, dojezd na jedno nabití přes 400 km a zavazadlový prostor o objemu až 490 l. Nová digitální designová studie značky Škoda ukazuje klíčové prvky a vlastnosti připravované novinky. Malý městský crossover Škoda Epiq s délkou 4,1 metru nabídne dostatek prostoru pro pět osob a zavazadlový prostor o objemu až 490 l. Se vstupní cenou začínající na částce přibližně 25 000 eur půjde o výbornou volbu pro zákazníky, kteří s elektromobilitou začínají. Uvnitř i vně vozu se uplatňuje nový designový jazyk Modern Solid, vůz nabídne maximální dojezd na jedno nabití přes 400 kilometrů.

„Nový designový jazyk Modern Solid harmonicky kombinuje chytré funkce a praktičnost s atraktivním vzhledem a naším přístupem k udržitelnosti. Designová studie modelu Škoda Epiq ztělesňuje všechny klíčové prvky našeho nového designového jazyka,“ uvádí Oliver Stefani, šéfdesignér společnosti Škoda Auto.

Pro více informací kontaktuje náš prodejní tým:

Prodejní tým Škoda AUTO JAROV

Prodejní tým Škoda AUTO JAROV v Kunraticích