Rekonstrukce autosalonu Volkswagen Užitkové vozyOd 17. července do měsíce září bude probíhat kompletní rekonstrukce autosalonu Volkswagen Užitkové vozy. Prodej i servis vozů je po tuto dobu dočasně přesunut do salonu Volkswagen osobní vozy.více zde

Motorové stroje Honda

 

AUTO JAROV Vám nabízí kompletní škálu výrobků Honda.

Zahradní technika
Zahradní technika Honda slouží pro domácí uživatele i pro profesionály a naplní očekávání každého uživatele.
Řadíme do ní výrobky jako jsou motorové sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, postřikovače, plotostřihy, fukary a kultivátory a jejich příslušenství. Zahradní sekačky nabízejí profesionální zahradní sekačky, zahradní sekačky s plechovým podvozkem, sekačky z plastu pro náročné zákazníky a zahradní traktory s výkonnými motory.
Více informací ZDE.
  
  
Elektrocentrály a čerpadla
Honda nabízí malé přenosné, rámové či kapírované generátory. Elektrocentrály se vyznačují tichými a spolehlivými motory s dlouhou  životností a nízkou spotřebou. Na všechny poskytujeme záruku 5 let.
Elektrocentrály lze použít tam, kde není k dispozici pevná rozvodná síť nebo pro dočasné pokrytí jejich výpadků.
  
Honda nabízí vodní, kalová a chemická čerpadla s dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu.  U čerpadel s širokým výběrem o výkonu od 140 do 1 640 litrů za minutu není nutné blízké přípojky elektrické energie. Pásové transportéry jsou vhodné pro nerovné a nepřístupné terény. Naložený transportér vyjede do svahu ve sklonu až 25?.
Více informací ZDE.
 
 
Marine program
Marine program nabízí závěsné lodní motory, nafukovací lodní čluny, laminátové lodě a mnoho dalšího příslušenství. Nejmenší motory pro pohon kanoí a malých člunů se vyznačují malými rozměry, ale také velkou silou a spolehlivostí. Největší motory pro sportovní jízdu nabízí vysoký výkon a nízkou spotřebu. Nafukovací čluny jsou stabilní, skladné a skvěle plovatelné. Podlážka je hliníková, laťková či nafukovací. Pevný kýl nafukovacích člunů zvyšuje tuhost a životnost trupu. Tyto kvalitní lodě používá například pobřežní stráž a záchranářský tým.
Více informací ZDE.
   
  
Sněhové frézy
Společnost Honda nabízí sněhové frézy pro nenáročné plochy, hobby, ale i profesionální využití. Hobby sněhové frézy jsou schopny odklidit plochu do 20 cm. Malé frézy nabízejí pojezd s mechanickou dvoustupňovou převodovkou, zpátečkou a mají záruku 5 let. Sněhové frézy Honda jsou lehké a skladné. Hybridní sněhové frézy nabízí vylepšený mechanizmus odhozu sněhu, nízkou spotřebu paliva a tlačítka přímo na ovládacím panelu. Střední sněhové frézy pro profesionály umožňují vysoký hodinový výkon a 100 % kontakt s povrchem díky elastickým pojezdovým pásům.
Více informací ZDE.
    
  
Motory
Honda je specialistou na horizontální, vertikální a mini 4taktní motory. Tyto motory jsou špičkou ve své třídě. Vyznačují se nízkými vibracemi, snadnou údržbou a využívají se v mnoha aplikacích. Konstrukce v sobě zahrnují mnoho unikátních prvků. Profesionální motory jsou konstruovány pro dlouhodobé a náročné používání. Motory jsou vhodné pro použití v takových náročných aplikacích, jako jsou řezačky asfaltu, vibrační desky a pěchy, čerpadla a GO-CART motokáry.
Motory jsou výkonné a přátelské k životnímu prostředí.
Více informací ZDE.
   
Kontaktujte náš prodejní tým ZDE .
 

Kam dále můžete