Zánovní vozy v AUTO JAROV KunraticeZánovní vozy v Kunraticích! Více než 150 kvalitních a prověřených vozů. AUTO JAROV je certifikovaným partnerem programu Das WeltAuto.více zde

Operativní leasing

 

Pro firmy 

Už žádné starosti s firemními vozy. Společnost AUTO JAROV Vám nabízí služby operativního leasingu, díky kterým se zbavíte všech starostí s Vašimi firemními vozy. Naší snahou je zajistit Vám co nejkomplexnější služby operativního leasingu v jednom místě. Sami si vyberete vozidlo z široké nabídky salonů Škoda, VW, VW užitkové vozy, Audi, Honda a SEAT. Pomůžeme Vám zvolit optimální podmínky operativního leasingu jako je délka pronájmu, počet najetých km, pojištění a další. Sestavíme nabídku operativního leasingu na míru Vašim potřebám a požadavkům a převezmeme veškerou agendu operativního leasingu spojenou s vozidlem. Předáme Vám nový vůz a začnete platit předem sjednanou měsíční splátku operativního leasingu, která se v průběhu trvání smlouvy nemění, pokud si to sami nevyžádáte. Přidělený konzultant operativního leasingu společnosti AUTO JAROV Vám bude k dispozici po celou dobu trvání smlouvy, a to 24hodin denně. Jediné číslo, které budete potřebovat, je číslo Vašeho konzultanta operativního leasingu.
  
V případě, že zvažujete volbu mezi finančním nebo operativním leasingem a chcete výhody prodiskutovat s našimi pracovníky operativního leasingu, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Kontaktujte náš tým operativního leasingu ZDE.

 

Pro soukromé osoby 

Operativní leasing je nejrychlejší cesta k novému vozu. Rozdíl mezi normálním úvěrem a operativním leasingem je ten, že i po skončení smlouvy patří vozidlo leasingové společnosti což je v našem případě Volkswagen Financial Services. Máte ale možnost si po skončení smlouvy vozidlo odkoupit. Výhoda operativního leasingu je, že mimo paliva již nemáte žádné vedlejší náklady. V naší nabídce jsou vozidla značek Volkswagen, ŠKODA, Audi a SEAT. Více informací najdete zde.

Kam dále můžete