30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

ŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV je první elektrické SUV značky ŠKODA postavený na plně elektrické platformě MEB (modulární elektrifikovaná platforma). Nabízí špičkovou techniku rychlé nabití a vysoký dojezd. S baterií 82kWh a elektromotorem s výkonem 150kWmá tohle SUV až 500 kilometrů.

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Jako další bezpečnostní prvky ENYAQ iV disponuje – prediktivním adaptivním tempomatem, rozpoznáním dopravních značek, adaptivním vedení v pruhu, asistentem jízdy v koloně, nouzovým asistentem a elektrickou dětskou pojistkou.
ŠKODA ENYAQ iV je dodáván s 13“ infotainmentem. Ovládání je doplněno o dotykovou lištu. Součástí je také SmartLink, který umožňuje použití vašich oblíbených aplikací přímo v autě prostřednictvím infotainmentu. ŠKODA Connect navíc zajišťuje soubor online služeb, které zahrnují proaktivní servis, diagnostiku, aktualizaci softwaru a základní funkce pro elektrovozy v rámci balíčku Vzdáleného přístupu.

Interiér potěší každého, spojuje prostornost, pohodlnost, eleganci a luxus. K dispozici je pět variant interiéru – loft, lodge, lounge, suite, ecosuite.
Každý prostor v interiéru je využitý. V modelu ENYAQ iV najdete odkládací schránku ve výplni předních dveří včetně deštníku, prostor pro výstražnou vestu, sklopné stolky, kapsy na mobilní telefony, držáky na lahve 1,5l vpředu i vzadu, výklopná schránka vlevo pod volantem a úložný prostor pod středovou konzolou.
Smart technologie zahrnuje u tohoto SUV virtuální kokpit (úhlopříčka 5,3“ s možností několika typů zobrazení), nabíjecí box pro smartphony a 2x USB-C a 230V zásuvka vzadu.

Od roku 2022 ŠKODA přichází s novým modelem ENYAQ COUPÉ RS iV. Patří mezi první čistě elektrické vozy RS značky. Zapůsobí na vás nejen svými elegantními křivkami ale i černými detaily karoserie. Tento jedinečný sportovec skrývá, co na první pohled není vidět. To je nejmodernější technologie, které vám poskytnou nejen spousty zábavy, ale navíc jsou šetrné k životnímu prostředí. Stejně jako u ENYAQ iV interiér potěší snad každého. COUPÉ RS iV je totiž jako stvořený, pokud se chcete ponořit do pohodlí, a zároveň si na 100 % užít každý kilometr jízdy.

Více informací Vám rádi nabídnou naši prodejci.

Varianty modelu

Enyaq iV Coupé