SEAT Alhambra

Vůz pro celou rodinu, to je nový SEAT Alhambra. Pohodlné vozidlo, které oceníte nejen při rodinných výletech a dovolených, ale i při dlouhých služebních cestách.

Vzhled nového vozu SEAT Alhambra je na první pohled dán svými pevnými proporcemi a zřetelnými liniemi. V novém modelu Alhambra najdete od všeho něco. Je to kombinace sportovního a praktického rodinného vozu. Elegantní profil podtrhují šikovné posuvné dveře, které jsou technickým skvostem. Zezadu dává Alhambra jasně znát, že není žádný drobek. Dominantní záď je ukončena silným spoilerem a širokými světly.

Při vývoji nové Alhambry byl kladen důraz na praktické uspořádání sedadel. Nyní tak nový SEAT Alhambra pojme 5 až 7 osob. S uspořádáním Vám pomůže Easy fold, díky kterému se dají sedadla druhé a třetí řady ukrýt do podlahy vozidla. Zavazadlový prostor tak nabídne se svými 2 297 litry naprostou volnost a variabilitu při skládání přepravovaného nákladu.

K velkému autu potřebujete chytrý parkovací systém. SEAT Alhambra Vám pomůže zaparkovat i na těch nejmenších parkovacích místech ve městě. Pomocníkem Alhambry Vám budou parkovací senzory, které signalizují vzdálenost od okolních překážek.

Bezpečnost je ve voze SEAT Alhambra samozřejmostí – ASB, ESP, ISOfix, systém kontroly tlaku v pneumatikách nebo asistent nouzového brzdění. Díky dvouspojkové převodovce DSG Vám Alhambra zajistí sportovní zážitek z jízdy.

Všechny motory TSI a TDI jsou vybaveny přímým vstřikováním paliva a turbodmychadlemBenzínové motory jsou u vozu SEAT Alhambra v nabídce od 1.4 TSI (110 kW). Naftový motor 2.0 TDI s výkonem 110 kW (150 koní) zajistí úspornou spotřebu – pouhých 4,9 l/100 km.

SEAT Alhambra se stane Vaším partnerem pro aktivní život na cestách