Honda Honda e

Zcela nová elektrická Honda e představuje díky jedinečné kombinaci dynamického výkonu, vytříbeného komfortu a špičkové technologie zhmotněný sen.

Honda e, náš první elektrický automobil s plně elektrickým pohonem spojuje stabilitu a ovladatelnost s rychlým nabíjením a jedinečným vodou chlazeným bateriovým systémem pro optimalizaci dojezdu při vysokých i nízkých teplotách.

Honda e má mnoho inovativních funkcí, jako je například náš Parkovací pilot Honda a systém bočních kamer namísto zrcátek, které Vám usnadní jízdu po městě.

Zadní kola jsou poháněna silným elektrickým motorem pro lepší pocit z řízení. Honda e zrychluje a zpomaluje pomocí regenerativního brzdění, přičemž vše je ovládáno jediným pedálem.

K dispozici jsou 2 výkonové verze a to: 100kW (136k) u základní verze a 113kW (154k) u výbavy Advance, točivý moment přesahuje 300Nm.

Zrychlení z 0-100km/h 8,3s až 9,5s.

Kombinovaná spotřeba 18-20 kWh/100km.

Již od základní výbavy vůz nabízí: pokročilé systémy řízení Honda Sensing, bezklíčkové vstupy a startování, automatickou klimatizaci, kožený volant, Honda Dual Screen DA, Honda Connect včetně navigace, Subwoofer, zatmavená zadní a boční skla, parkovací senzory + kameru, FULL-LED světlomety, LED mlhovky, elektricky ovládané panoramatické střešní okno.

Právě v prodeji!