30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Honda Naked

Přichází skvělá řada motorek s výkonnými motory a výbornými designy. Od společnosti Honda máte na výběr z řady motorek typu NAKED se kterými se budete na silnici o mnoho lišit.

Nabízené modely

MSX125

Nový model MSX125 (Mini Street X-Treme 125) byl vyvinut v roce 2013 pro novou generaci mladých jezdců. Je vybavený vrstveným světlometem LED, který mu dává hypermoderní vzhled. Dobře čitelný přístrojový digitální displej LCD obsahuje rychloměr, dvě denní počítadla kilometrů, ukazatel stavu paliva a hodiny. Model MSX125 je zčásti mini-bike, zčásti motocykl vybavený výkonným, osvědčeným motorem 125 ccm se vstřikováním paliva, které zajišťuje stabilně kvalitní výsledky. Jedním z cílů při vývoji modelu MSX125 bylo vytvořit mimořádně kvalitní odpružení. 31mm vidlice (první svého druhu u 125ccm motocyklu Honda) snižuje neodpruženou hmotnost a vylepšuje tlumicí účinek v celé výšce zdvihu díky rozložení tlaku na píst na větší plochu.

CB125F

Nový motocykl CB125F přináší vzrušení v každém okamžiku. Je to hbitý a obratný stroj, který svým agresivním stylem vždy udělá dojem. Díky snadnému řízení se můžete pohybovat svobodněji a snadno proplouvat ulicemi. Odolný, vzduchem chlazený dvouventilový motor OHC se vstřikováním paliva PGM-FI zajišťuje ve spojení s pětistupňovou převodovkoumimořádně úsporný provoz se spotřebou 51,3 km/l (režim WMTC) a dojezdem přes 600 km na jednu nádrž. Nový ocelový rám, teleskopická vidlice a dva zadní tlumiče představují dokonale vyváženou kombinaci pro zajištění stability při přímé jízdě a kvalitní odezvy při zatáčení.

CB125R NEO SPORTS CAFÉ

Model CB125R nabízí motorkářům jedinečný a vzrušující zážitek z jízdy díky nadupanému výkonu ve stylové siluetě. Nepřehlédnutelný vzhled CB125R zůstal zachován, ale nový čtyř-ventilový motor DOHC disponuje o 1,2 kW vyšším výkonem a o 1,2 Nm vyšším točivým momentem – spolu s vylepšenou odezvou v celém rozsahu otáček.

Jako první motocykl objemové kategorie 125 cm3 na světě je od nynějška součástí standardní výbavy 41mm inverzní vidlice Showa Separate Function Big Piston (SFF-BP)* umožňující nastavení míry odpružení a tlumení – stejná, jako u modelů CBR650R a CB650R pro rok 2021.

CB300R

Honda CB300R pro rok 2022 je dalším přírůstkem unikátní řady strojů Neo Sports Café, která zahrnuje modely CB1000R, CB650R a CB125R. Tento model CB300R se do modelové řady Honda vrací s atraktivními jízdními vlastnostmi a s unikátním stylem, který osloví jak mladé, tak zkušenější jezdce. Boháté technické výbavě vévodí nová 41 mm vidlice Showa SFF-BP a systém ABS řízený jednotkou IMU. Čtyřventilový jednoválec DOHC disponuje výkonem 22,9 kW a točivým momentem 27,5 Nm; nově je vybaven pomocnou/kluznou spojkou. K dispozici budou čtyři nové moderní barvy včetně žluté perleťové Pearl Dusk Yellow a matné modré perleťové Mat Pearl Agile Blue.

CB500F

CB500F vrací jízdu na motocyklu ke kořenům. Přiléhavý a agresivní styl designu dává na obdiv řadový dvouválcový motor a široká zúžená řídítka zanechávají dojem dravosti. Dvouválcový motor dodává výkon 35kW při 8600 ot/min. Maximální točivý moment je 43 Nm při 6500 ot/min. Modelovaná palivová nádrž má menší rozměry a nabízí větší kapacitu, takže budete moci na cestách strávit delší dobu. A z dechberoucího laku vyniká nová ostře řezaná grafika, bez ohledu na vybranou barvu.

CB500F 2022

Tenhle naháč, který byl původně představený v roce 2013 společně s enduro verzí CB500X a kapotovanou verzí CBR500R, tiše potvrdil, že jeden z osvědčených receptů značky Honda, jak vytvořit oblíbený motocykl, neztratil nic ze své platnosti. Zábavný dvouválcový motor zabudovaný do jednoduchého, lehkého a sportovně laděného podvozku, nabízí stejnou porci radosti zkušenému jezdci, i těm, kteří stojí na začátku své jezdecké kariéry. A přestože maximální výkon 35 kW dělá tento stroj vhodným i pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2, nabízí CB500F mnohem více než jen „motocykl pro začátečníky“. Vzhledem k neutuchající oblibě získal tento model pro rok 2022 prvotřídní podvozek tvořený inverzní 41 mm vidlicí Showa SFF-BP, dvěma kotoučovými brzdami na předním kole, novými lehkými ráfky a kyvným ramenem, či dalšími drobnými vylepšeními, mezi která patři i tři výrazná nová barevná provedení.

CB650F

Stylový street střední váhové kategorie nabízí řadový čtyřválec DOHC 649 ccm, novou 6stupňovou převodovkou s krátkým odstupňováním, LED světla, dvoukanálový systém ABS a 41mm teleskopickou vidlici SDBV. (Pohotovostní hmotnost 208 kg). Model CB650F je vybaven přepracovanými dvoupístkovými třmeny Nissin a vlnitými 320mm kotouči. S dvoukanálovým systémem ABSve standardní výbavě poskytují vysoký brzdný výkon a jistotu za všech situací. Zadní brzda je vybavena jednopístkovým třmenem a 240mm kotoučem.

Monkey

Originální mini-bike prošel mnoha úpravami a nyní je vybaven vzduchem chlazeným motorem o objemu 125 ccmvýkonu 6,9 kW, vidlicemi USD, dvojitým zadním tlumičem a brzdami se systémem ABS založeným na jednotce IMU.

CB1000R NEO SPORTS CAFÉ

Vlajková loď řady Neo Sports Café značky Honda se neustále vyvíjí - kompaktnější, štíhlejší, s ještě agresivnějšími rysy - to je směr dalšího vývoje charakteru strojů, které zastupuje. Nový barevný TFT přístrojový displej umožňuje majiteli připojení jeho telefonu prostřednictvím systému hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System a pod sedlem je nově k dispozici USB nabíjecí konektor. Vedle standardní verze CB1000R je k dispozici také provedení Black Edition.