Nabízený sortiment

Barum
V ČR je Barum všeobecně uznávaný výrobce pneumatik s bohatou historií. Výrobu pneumatik zahájil ve Zlíně roku 1932 Tomáš Baťa. Název Barum vznikl spojením názvů 3 největších československých výrobců pneumatik - Baťa, Rubena a Mitas. V roce 1993 se Barum spojil s koncernem Continental. 
   
   
BFGoodrich
Americká značka pneumatik založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem a odtud název BFGoodrich. V roce 1990 celý podnik koupil koncern Michelin. Firma nabízí pneumatiky pro všechny segmenty vozů i roční období. Speciálně se ovšem zaměřuje na výkonné pneumatiky pro vozy 4×4 a dodává i obutí pro vozy kategorie Rally a WRC.
   
   
Bridgestone
Bridgestone Corporation je japonský výrobce pneumatik, založený roku 1931 Šódžiró Išibašim. 
Tento výrobce pneumatik nabízí kvalitní obutí na všechny typy automobilů. Bridgestone dodává pneumatiky pro seriál závodů Formule 1.
   
   
Continental
Historie německé značky Continental AG se datuje od roku 1871. Continental má na kontě plno patentů v oblasti vývoje pneumatik. Svou výrobou pokrývá široké spektrum rozměrů pneumatik pro různé účely. Je dodavatelem pneumatik první výbavy pro koncern Volkswagen Group. 
   
   
Dunlop 
Historie značky sahá do roku 1888, kdy John Boyd Dunlop vyrobil vůbec první nafukovací pneumatiku. Firma Dunlop jako první objevila a popsala „aquaplaning“ a uvedla na trh dezén SP 68, který se již vyznačoval lepší odolností vůči tomuto jevu. Za zmínku jistě stojí i patent z roku 1998 na uvedení pneumatiky s technologií DSST (tj. nouzové dojetí). Dunlop se také ve velké míře angažuje v motoristickém sportu např. DTM, závody Le Mans, mistrovství světa moto GP atd. 
    
   
Goodyear
Společnost vznikla ve Spojených státech Amerických roku 1898. Firma Goodyear obouvala Fordův Model T a vyrobila první leteckou pneumatiku. Společnost vyrábí pneumatiky pro své zákazníky na všech kontinentech. 
Je dodavatelem pneumatik závodním týmům a své zkušenosti ze závodních tratí přenáší do běžných pneumatik. Dnes se jedná o jednoho z největších výrobců pneumatik.
    
    
Fulda
Gust Becker a Moritz Hasenclver založili tuto firmu roku 1900 ve stejnojmenném německém městě. Fulda v roce 1938 jako první vyrobil pneumatiku, která překonala rychlost 240 km/h.  V roce 2005 navazuje na rychlostní koncept z roku 1938 a společnosti Maybach prezentuje svojí  vysokorychlostní pneumatiku Carat Exelero, pro rychlosti přesahující 300 km/h. Fulda jsou kvalitní pneumatiky za rozumnou cenu pro všechny.
    
   
Matador
Slovenská firma na pneumatiky vznikla roku 1947 oddělením od starší gumárenské firmy, která od roku 1925 vyráběla jako první v tehdejším Československu pneumatiky pro automobily (Škoda, Tatra, Aero atd.). Od roku 1950 produkovali pneumatiky v továrně s názvem „Gumárne 1. mája“ pod značkou Barum. Pod původním názvem Matador začala opět vyrábět v roce 1993.
   
   
Michelin
Společnost Michelin celým názvem SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin. Svojí první pneumatiku vyrobili v roce 1891 a v roce 1946 uvedli na trh radiální pneumatiky určené pro Citroen. V druhé polovině dvacátého století  se do koncernu Michelin zařadily značky BFGoodrich, Kleber a Dayton. Od roku 1894 je maskotem firmy panáček Bibendum - dílo francouzského kreslíře Mariuse Rossillona.
   
   
Nokian
Finská gumárenská společnost vyrábějící od roku 1904 ve městě Nokia pneumatiky pro osobní a užitkové automobily. Společnost je známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetými zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy.
    
   
Pirelli
Jeden z největších výrobců pneumatik byl založen roku 1872 Giovanni Battista Pirellim. V roce 1974 vyrobilo Pirelli širokou radiální pneumatiku pro firmu Lancia a její závodní speciál Stratos. Společnost tak zavedla standard široké konstrukce obutí pro všechny vozy.
     
   
Semperit
Společnost Semperit byla založena roku 1850 ve Vídni a byla vůbec první gumárenskou manufakturou v Evropě. Pneumatiky se zde vyrábí od roku 1900. Název vznikl z latinského „Semper it“, což znamená „stále běží“. Roku 1936 byla vyrobena první zimní pneumatika Semperit pod označením „Goliath“. V roce 1985 vstoupila do koncernu Continental AG nabízející široký sortiment pneumatik s výborným poměrem cena/kvalita.