Náhradní vozy, PICK-UP

Náhradní vozy

   
Zůstaňte mobilní i v případě, že máte vozidlo v servisu. Nabízíme Vám zapůjčení náhradního vozu po celou dobu opravy.
   
 V současné době máme k dispozici v půjčovně vozů AUTO JAROV více než 150 kvalitních náhradních automobilů značek Škoda, VW, Audi, SEAT a Honda, a to v různých kategoriích a výbavách.  Všechny vozy jsou technicky způsobilé, maximálně 3 roky staré a mají najeto méně než 100 tisíc km.
    
Kontaktujte náš tým  ZDE. 

Nájemní řád náleznete níže v příloze.   
  

Pick-up servis (přistavení vozu)

   
Pick-up servis je určen klientům AUTO JAROV, kteří mají u naší společnosti zřízenou tzv. platbu na fakturu (převodem na účet). Zákazníkům Pick-up servisu nabízíme přistavení vozu do servisu s možností zapůjčení vozu náhradního
Pracovník Pick-up servisu společnosti AUTO JAROV si přijede pro Vaše vozidlo na místo určení a po skončení servisního úkonu Vám jej opět přistaví na sjednanou adresu. U Pick-up servisu riziko za škodu na přepravovaném vozidle přebírá naše společnost AUTO JAROV. V případě delší opravy máte možnost zapůjčit si náhradní vozidlo Pick-up servisu. 

Cena Pick-up servisu:
  0 – 15 km        1 000 Kč s DPH
15 – 30 km        1 160 Kč s DPH.

Cena Pick-up servisu je počítána pouze za kilometry ujeté na jedné trase a to dle plánovače tras umístěném na webových stránkách Seznamu. Zákazník Pick-up servisu si tak může spočítat, jaká je vzdálenost jedné cesty od naší společnosti AUTO JAROV do místa jeho určení. Dle této jedné vzdálenosti zjistí cenu Pick-up servisu, která mu bude připočítána k opravě. 
(Příklad: pracovník AUTO JAROV dojede k zákazníkovi na místo určení, které je vzdáleno 20 km od naší společnosti. Aby mohl vůz odvézt do servisu a po provedeném úkonu zpět přistavit zákazníkovi, musí ujet celkem 80 km. Zákazníkovi Pick-up servisu bude fakturována pouze první cesta a to je 20 km s cenou 1 160 Kč s DPH).