Vinci Wheelchair Czech Open 2013

Ve dnech 12. – 16. června 2013 se v Prostějově konal již 19. ročník mezinárodního antukového turnaje VINCI Wheelchair Czech Open 2013. Do prostějovského areálu NTC Morava každoročně přijíždí světová hráčská špička i nejlepší domácí tenisté na vozíku. Celkem o cenné body do světového žebříčku bojovalo 65 hráčů a hráček z celého světa, včetně 10 zástupců z České republiky

Šampiony ve svých kategoriích jsou Ema Kaiser (USA) a kvadruplegik Marco Innocenti (ITA).
Vítězem hlavní mužské kategorie VINCI Wheelchair Czech Open 2013 se stal Frederic Cattaneo (FRA), který porazil Martina Legnera (AUT) 62, 60.
Ve čtyřhře zvítězil pár Cattaneo, Legner s výsledkem pro dnešní den typickým, tedy 62, 60 nad párem Kamil Fabisiak, Jaroszewski.

Společnost AUTO JAROV všem handicapovaným hráčům gratuluje ke skvělým výsledkům a přeje spoustu úspěchů do budoucna.

 

Wheelchair Czech Open je jeden ze tří mezinárodních turnajů vozíčkářů  pořádaný v Prostějově pod záštitou Českého tenisového svazu vozíčkářů. Tento antukový mezinárodní turnaj odstartoval svoji historii v roce 1995 v Brně. Zde byl organizován do roku 1998 a svoji úrovní přesvědčil o kvalitě a od roku 1999 byl turnaj přemístěn do Prostějova, což bylo vyvoláno především stoupajícími nároky na úroveň tenisového areálu i doprovodných služeb. Do prostějovského Tenis Clubu se sjíždějí světoví hráči doposud. Společnost AUTO JAROV stejně jako při ostatních turnajích napomáhá při přepravě hráčů i vybavení po celou dobu konání  turnaje.