Junior Sport Camp 2013

Ve dnech 3. – 17. srpna 2013 proběhl již 16. ročník sportovních a tréninkových kempů pro mládež v Kostelci nad Orlicí. Společnost AUTO JAROV neváhala a opět poskytla organizátorům po celou dobu konání kempů pro přepravu a k užívání vozidla Volkswagen Transporter a Beetle.

Pro letošní účastníky si organizátoři připravili prázdniny plné sportu, v podobě těchto sportovních kempů: 

Tennis training camp – zaměřený především na zdokonalování pohybových dovedností a tenisového růstu mladých sportovců pod vedením kvalifikovaných trenérů. Trénink probíhal ve dvoufázových cyklech denně 5 – 6 hodin.

Sport outdoor camp – nabízel vše, co je spojováno s pobytem ve volné přírodě včetně vodních sportů-kanoe, rafty, ale v nabídce byla i možnost naučit se základy tenisu, golfu, lanového lezení nebo jízdy na horském kole v náročných terénech Orlických hor. Pro nejodvážnější bylo připravené i stanování či noční bojové hry.

Sportovní kemp pro děti se skoliózou –dva týdny plné zdravotního cvičení jak individuálního tak kolektivního metodikou SM systém.

 

Sportovní kempy pro mladé sportovce získávají na oblibě. Přihlášky na letní aktivity začínají chodit už během zimních měsíců. A organizátoři oslovují své partnery, aby u nich zajistili podporu pro nadcházející sezonu. Junior Sport Camp, kam se hlásí mladí sportovci už 16 let, využil pro zajištění mobility nabídky partnera AUTO JAROV Praha, který jim zapůjčil vozy VW Beetle a Transporter k užívání během tábora. Mladí sportovci se během dvou týdnů mohli zdokonalit v tenisu nebo si naordinovat kondiční trénink. Sportovní program byl rozšířen o nové adrenalinové a trendové aktivity. Sportovcům nabídl vlastní rafty, kánoe, RC auta, letadla a lodě, všichni pak využili lanové parky. Zajistit takový program by bylo nemyslitelné bez náležité mobility, které zajišťovaly automobily zapůjčené z vozového parku společnosti AUTO JAROV.