30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Co přináší doba elektrická?

       

ŠKODA SUPERB iV

Pod kapotou se skrývá moderní plug-in hybridní technologie spojující benzinový motor 1,4 TSI/115 kW s elektromotorem o výkonu 85 kW, což umožňuje jízdu v čistě elektrickém režimu i hybridním režimu využívající oba motory. Baterie o kapacitě 13 kWh je umístěna v podlaze před zadní nápravou.

Přestože je SUPERB iV velmi šetrný k životnímu prostředí, neubírá mu to na dynamice. Kombinací obou pohonů dosahuje systémového výkonu 160 kW a točivého momentu 400 Nm. To vše při úrovni emisí CO2 méně než 40g/km.

Ambition, Style i L&K…ze všech těchto výbavových stupňů si můžete vybírat pro svůj SUPERB iV.


ŠKODA OCTAVIA iV

Pod kapotou se skrývá moderní plug-in hybridní technologie spojující benzinový motor s elektromotorem o výkonech 150 kW ve stupních výbavy Ambition / Style a 180 kW ve verzi RS. 

Jízda je možná v čistě elektrickém režimu. Baterie o kapacitě 13 kWh je umístěna v podlaze před zadní nápravou. 

Přestože je Octavia velmi šetrná k životnímu prostředí, neubírá jí to na dynamice.

Kombinací obou pohonů dosahuje systémového výkonu až 180 kW a točivého momentu až 400 Nm. To vše při úrovni emisí CO2 méně než 40g/km. 

Můžete si vybírat mezi karoserií liftback i kombi.


ŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV je první elektrické SUV značky ŠKODA  postavený na plně na elektrické platformě MEB (modulární elektrifikovaná platforma).  Nabízí špičkovou techniku rychlé nabití a vysoký dojezd. S baterií 82kWh a elektromotorem s výkonem 150kWmá tohle SUV až 500 kilometrů.

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Jako další bezpečnostní prvky ENYAQ iV disponuje – prediktivním adaptivním tempomatem, rozpoznáním dopravních značek, adaptivním vedení v pruhu, asistentem jízdy v koloně, nouzovým asistentem a elektrickou dětskou pojistkou.

ŠKODA ENYAQ iV je dodáván s 13“ infotainmentem.  ŠKODA Connect navíc zajišťuje soubor online služeb, které zahrnují proaktivní servis, diagnostiku, aktualizaci softwaru a základní funkce pro elektrovozy v rámci balíčku Vzdáleného přístupu.

Smart technologie zahrnuje u tohoto SUV virtuální kokpit (úhlopříčka 5,3“ s možností několika typů zobrazení), nabíjecí box pro smartphony a 2x USB-C a 230V zásuvka vzadu. 

Pro další podrobné informace a dohodnutí předváděcí jízdy je Vám k dispozici náš specialista prodeje elektromobilů.

 Těšíme se na Vaši návštěvu!