30 let AUTO JAROV - Extra nabídka s extra úrokem 3,99 % - Více informací

Servisní balíčky SEAT

Servisní balíčky SEAT jsou doplňkovou službou pro majitele vozů SEAT. Lze si balíček objednat při objednávání nového vozu do výroby, při koupi skladového vozu u sepisování smlouvy nebo na Váš stávající vůz, který  splňuje podmínku do 2 let stáří / nájezd 30 tis. km před absolvováním první předepsané prohlídky. Zahrnují pokrytí nákladů na servisní úkony až na 5 let nebo zvolený počet km (60 000, 100 000 nebo 150 000 km). 

Na výběr jsou 2 varianty balíčků: 

  1. Service - obsahuje všechny předepsané úkony od výrobce (např.: výměna filtrů, oleje, svíček) 
  2. Service Plus - zahrnuje služby nad rámec balíčku "Service" a úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (např.: výměnu dílů, jako jsou třeba brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...)

Jako bonus získáte při sjednání jakéhokoliv Servisního balíčku slevu 15 000 Kč, která platí: 

  • pro libovolný balíček
  • na nové i skladové vozy
  • pro vozy v provozu (stáří vozu do 2 let / nájezd do 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky)
  • od 1.9.2022 do odvolání

Výhody: 

  1. Všechny servisní úkony jsou po dobu platnosti akce servisních balíčků a v rozsahu podle varianty plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů. Zákazník má veškeré náklady jasně rozplánované a pod kontrolou. 
  2. SEAT Servisní balíček se vztahuje ke konkrétnímu vozidlu a i po jeho prodeji jej může nový majitel čerpat, a to až do naplnění konkrétních limitů (2 roky / počet km).
  3. Získaná kompletní servisní historie od partnerů SEAT, díky které se ojeté vozidlo může lépe prodat a kupující má tak větší jistotu, že vůz byl po celou dobu jeho provozu v profesionální péči. 

 

Pro více informací nebo při zájmu sjednání balíčku kontaktujte náš tým