30 let AUTO JAROV - Prověřený vůz od AUTO JAROV - Více informací

Zcela nová Honda ZR-V!

Společnost Honda představila svůj zcela nový model ZR-V.

Toto nové SUV v segmentu C-SUV, nabízí dokonalý zážitek z jízdy kombinující sofistikovaný styl, praktičnost a účelnost.

Model ZR-V vyplňuje mezeru mezi modely HR-V a CR-V a je určen zejména pro mladé zákazníky, kteří dbají na image a hledají stylový, výkonný a zábavný vůz, jenž se bez problémů začlení do jejich života. Pod elegantním a stylovým exteriérem se skrývá plně hybridní technologie společnosti Honda, která sdílí své geny se zcela novým modelem Civic e:HEV ověnčeným mnoha cenami.

Účinný, ale výkonný 2,0 litrový čtyřválcový motor s Atkinsonovým cyklem s přímým vstřikováním, který je součástí hnacího ústrojí e:HEV a byl optimalizován pro model ZR-V, pracuje ve spojení se dvěma elektromotory a zajišťuje působivou a citlivou akceleraci.

Kompaktní uspořádání modelu ZR-V poskytuje výjimečný prostor, praktičnost a pohodlí a zajišťuje optimální funkčnost pro snadné použití. Výsledkem je všestranná kabina, která upřednostňuje užitnost a flexibilní přepravní kapacitu.

„Zcela nový model Honda ZR-V jsme navrhli a zkonstruovali tak, aby vyhovoval rušnému, aktivnímu životnímu stylu. Sebevědomě doplňuje naší řadu vozů SUV,“ řekl Yutaka Kato, hlavní konstruktér modelu ZR-V. „Kombinuje každodenní funkčnost, výjimečnou úroveň pohodlí a přitažlivý design se sportovní dynamikou a naší výjimečnou hybridní hnací jednotkou e:HEV. Je to výsledek dokonalé evoluce naší evropské modelové řady.“