Zcela nová Honda CR-V!

Nový model propojuje hodnoty modernosti a sportu, kterými se značka Honda proslavila. Ve výsledku nabízí mimořádnou spolehlivost, dynamiku a pohodlí. Návrháři se v celém interiéru zaměřili na vysoce kvalitní barvy, materiály a látky a posunuli model CR-V směrem k prémiovému segmentu.

Zákazníci si model CR-V budou moci vybrat buď s plně hybridní (e:HEV) nebo, poprvé na evropském trhu, plug-in hybridní (e:PHEV) hnací jednotkou. Obě varianty jsou vybaveny 2,0 litrovým čtyřválcovým zážehovým motorem s Atkinsonovým cyklem s přímým vstřikováním, který byl přepracován s cílem zvýšit účinnost, kultivovanost a dynamický výkon v celé modelové řadě.

Zcela nový model si zachovává svou známou siluetu, kterou však doplňuje moderní design a model tak bude na silnici výraznější. Moderní design také maskuje nárůst modelu CR-V v každém směru. Zcela nový model CR-V je širší, delší a vyšší než předchozí model a nabízí více vnitřního prostoru pro cestující. O 40 mm delší rozvor dává cestujícím na zadních sedadlech o 16 mm více prostoru pro nohy. Model má také o 18 % větší zavazadlový prostor.

Aktualizovaná sada funkcí Honda SENSING a nové konstrukční prvky přispívají k nejlepší aktivní a pasivní bezpečnosti v dané třídě. Zcela nový model CR-V je prvním vozem, který je vybaven technologií Honda SENSING 360, zcela novým všesměrovým bezpečnostním a asistenčním systémem společnosti, který kontroluje mrtvé úhly kolem vozidla a dále přispívá k předcházení nehodám tím, že snižuje zátěž řidiče.

 

Právě v prodeji!