AUTO JAROV a AC Sparta Praha spojují síly

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu AC Sparta Praha. Jsme hrdí na to, že můžeme stát za klubem s bohatou tradicí a řadou sportovních úspěchů. 

V rámci této významné spolupráce jsme klubu poskytli 33 nových vozů značky Škoda, které budou hráčům a realizačnímu týmu sloužit na cestě za jejich dalšími cíli a úspěchy. 

Ing. Pavel Šlechta, manažer prodeje, k tomuto partnerství řekl:

"Sparta Praha je ikonou českého fotbalu s dlouhou a bohatou historií plnou sportovních úspěchů. Partnerství s takto významným klubem reflektuje naše odhodlání podporovat vynikající výsledky nejen v oblasti sportu, ale i v rámci našich obchodních aktivit. Věříme, že tato spolupráce přinese klubu potřebnou mobilitu a komfort, který je klíčový pro úspěšné zvládání všech sportovních výzev.

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí cesty Sparty k dalším vítězstvím a že můžeme podpořit tým, který sdílí naše hodnoty a vášeň pro dosažení nejlepších výsledků. Těšíme se na společné úspěchy a na další rozvoj tohoto významného partnerství."

Těšíme se na společné úspěchy a děkujeme AC Sparta Praha za důvěru.