Příjezd k autosalonu HONDAOd 2.10.2017 je příjezd k autosalonu HONDA možný pouze z ulice Českobrodská.více zde

Podporujeme

Basketball Nymburk - ŽENY

Basketball Nymburk - ŽENYSpolečnosti AUTO JAROV sport není cizí, a proto podporuje provoz basketbalového týmu žen z klubu Basketball Nymburk. Basketball Nymburk je nymburský basketbalový klub hrající nejvyšší českou basketbalovou soutěž - Kooperativa NBL. Klub byl založen v roce 1929 v rámci Sokola a jmenoval se tak Sokol Nymburk. Během druhé světové války se klub přejmenoval na SK Železničáři Nymburk. Od konce druhé světové války až do roku 1950 se klub jmenoval opět Sokol Nymburk. V roce 1950 bylo jméno změněno na Lokomotiva Nymburk, v roce 1998 na BK GA Nymburk. Mezi lety 2002 až 2004 se jmenoval BK ECM Nymburk. Své současné jméno nosí klub od roku 2004. Od sezony 2011/2012 hraje tento klub dvě zahraniční soutěže: VTB united league a Eurocup.

Nadace Jedličkova ústavu

Nadace Jedličkova ústavuSpolečnost AUTO JAROV partnerem Nadace Jedličkova ústavu
Nadace Jedličkova ústavu již od roku 1990 všestranně podporuje děti a mladé lidi s tělesným či kombinovaným postižením. Základním posláním Nadace Jedličkova ústavu je shromažďování prostředků a hodnot za účelem zlepšení komplexní rehabilitační péče o děti a mladé lidi s handicapem.
Společnost AUTO JAROV se rozhodla usnadnit handicapovaným lidem přemisťování z místa na místo, a tak zapůjčila Nadaci Jedličkova ústavu dva vozy Volkswagen Golf Variant.
Přejeme Nadaci Jedličkova ústavu mnoho najetých kilometrů bez nehod.

Česká basketbalová federace

Česká basketbalová federaceČeská basketbalová federace je členský svaz organizací FIBA, FIBA Europe, Česká unie sportu, Český olympijský výbor a orgán, který organizuje a řídí basketbal v České republice. Do kompetence ČBF spadá řízení basketbalových soutěží a česká basketbalová reprezentace mužů, žen i reprezentační juniorské výběry. V roce 2014 se společnost AUTO JAROV stala oficiálním partnerem České basketbalové federace.

Babybox pro odložené děti

Babybox pro odložené dětiPro společnost AUTO JAROV je již standardem podporovat různé nadace a charity zaměřené na postižené a nyní se rozhodla zaměřit i na jiné projekty.
Vzhledem k vzrůstajícímu počtu odložených dětí nejen v České republice, ale i po celém světě, se společnost AUTO JAROV rozhodla finančně podpořit také projekt Babybox, který zřizuje a provozuje tým kolem pana Ludvíka Hesse.
Babybox pro odložené děti chce pomáhat matkám, které se ocitly v těžké životní situaci a nemohou nebo nedokážou se postarat o své novorozence. Odložení dítěte do babyboxu není trestné a je zcela anonymní. Schránky jsou klimatizované, ventilované a mnohonásobně jištěné signalizací. Odloženému novorozenci se dostane veškeré zdravotní péče a sociální pomoci.
K červenci roku 2013 bylo zřízeno již 56 babyboxů po celé České republice, ze kterých bylo zachráněno 87 dětí.
Program nadačního sdružení je jasný a zřetelný – aby již nikdy nebylo nalezeno mrtvé tělíčko.

Konto Bariéry – hlavní projekt Nadace Charty 77

Konto Bariéry – hlavní projekt Nadace Charty 77Společnost AUTO JAROV uhradila pomocí projektu Konto Bariéry rehabilitační a ozdravný pobyt Michalovi, který se od narození potýká s postižením v důsledku prodělání dětské mozkové obrny. Rekondiční pobyt, který Michalovi následně výrazně pomohl a zlepšil způsobilost a celkový jeho zdravotní stav se uskutečnil v nejvýznamnějším evropském centru pro léčbu nemocných s postižením pohybového aparátu ADELI v Piešťanech. Jedinečnost toho centra je v sirném bahně a síranovo-hydrogenuhličitanových-sodnovápenatých termálních vodách. Tímto přejeme Michalovi, aby mu tento pobyt následně pomohl k trvalému zlepšení jeho zdravotního stavu.

Zlaté svatby

Zlaté svatbyVe spolupráci s Městkou částí Prahy 3 se AUTO JAROV podílí více jak 10 let na organizaci oslav zlatých, smaragdových a diamantových svateb, které se uskutečnily na žižkovské radnici. Letošní rok si dne 24. dubna připomnělo svá životní jubilea 7 manželských párů v Obřadní síni radnice na Žižkově.

Kam dále můžete