PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO VOZU AUDI A1 SPORTBACK

Jarní sezónu jsme zahájili prezentací nového vozidla Audi. Uspořádali jsme pro zákazníky velmi zdařilou akci. Na autosalonu Audi jsme představili nový dynamický vůz Audi A1 Sporback.

  

Na tento slavnostní večer byl připraven mimořádný program, kterým provázela Gábina Partyšová.

  
Začátkem večera nás uvítala módní přehlídka společnosti Max Praga, která předvedla aktuální kolekci značky Marella jaro/léto 2012. Móda uvolněná a ženská, a přesto ve sportovním duchu, se zaměřením na třpytivé efekty a průsvitné materiály.

  
Následně byla pro gurmány předvedena molekulární kuchyně, která je hitem moderní gastronomie. Pro klienty byla  připravena ochutnávka kapučína „vařeného“ v dusíku. Nezůstalo jen u této experimentální  kuchyně,  ale připraven byl i bohatý raut plný lahodných pokrmů.

  
Na závěr nám předvedla své pěvecké dovednosti zpěvačka Gabriela Gunčíková a nyní přišel ten dlouho očekávaný okamžik……… jedinečné a mimořádné představení vozidla Audi A1 Sportback.

  
Audi A1 Sportback navazuje na stylistické pojetí třídveřového modelu A1, která se vyznačuje emocionálním stylem, individuálním charakterem, mladistvým duchem, nadáním na poli komunikace, sportovními výkony a hospodárností.

  
Vozidlo plné krásných a dynamických tvarů, připravené Vám nabídnout  větší svobodu!
                                          Audi A1 Sportback.
  

    

Pro bližší informace  o vozidle kontaktujte náš prodejní tým Audi ZDE.