Den otevřených dveří 2012

Rok se s rokem sešel a po velice úspěšném loňském Dni otevřených dveří jsme i letos 16.6.2012 připravili pro klienty velice příjemný sobotní den pro celou rodinu.

   
Na žádost zákazníků jsme opět do programu zahrnuli nejen zajímavou prohlídku celého komplexu naší společnosti, ale připraveni byli i prodejci, kteří uskutečnili více jak 85 předváděcích jízd se všemi modely vozů. Překvapením autosalonu bylo oficiální představení vozidel VW Beetle a up!. Tento den bylo možné  vyzkoušet  jízdní vlastnosti novinky, která bude uvedena na trh podzim tohoto roku, a to vozidla VW Passat Alltrack.

   
Na své si přišly i rodiny s dětmi, pro které byl připravený zábavný program včetně skákacího hradu či malování na obličej, zabavit jste se mohli u stánku s hlavolamy, který Vás pohltil a nedalo Vám odejít bez vyřešení.

   
Úspěšnou návštěvnost  měl  stánek  pracovních příležitostí, který byl celý den plný zájemců stejně jako stánek první pomoci, kde jste si mohli nechat prověřit Vaši zdravotní stránku.

    
Další výhody, který tento den nesl byly mimořádně zvýhodněné ceny příslušenství, náhradních dílů, pneumatik, pohonných hmot či skladových vozidel.

   
Nechyběla ani hudba a občerstvení všeho druhu, jedinečná příležitost jak si užít příjemný den s celou rodinou!