AZ Pneu Prague Car Festival 1. - 2. září 2012

První víkend v září byl na výstavišti PVA v Letňanech ve znamení upravených luxusních a sportovních vozidel. Konala se zde netradiční motoristická výstava zaměřená především na vozy upravené tuningem, ameriky a elektromobily. Bohatý program Vám zaručila živá show, airbrush, bodypainting, herní konzole, obří autodráha nebo soutěže, lákavý program byl připraven nejen pro dospělé ale i pro děti.

   
Výstaviště bylo plné aut, která se jen tak nevidí. Hned po vstupu do areálu si mohli návštěvníci prohlédnout a sami vyzkoušet elektromobily a sportovní vozy na malém testovacím okruhu. K vidění pak byly další vozy na CNG, závodní auta různých disciplín, expozice profi týmu série Drift Challenge, úžasná auta Hummer, členové Corvette Club Praha, elektrokola, elektroskútry, a segway. Součástí akce bylo také finále AZ pneu Tuning Cupu. Na ploše výstavní haly se představilo to nejlepší, co v současnosti u nás v tuningu najdeme. K vidění byly ale nejen upravené vozy z Čech, ale účastníky byly rovněž vozy z Polska a Maďarska.

   
Společnost AUTO JAROV se přidala k této mimořádné výstavě a předvedla zde v designové úpravě vozidlo Volkswagen up!, novinku Volkswagen Beetle a vozidlo VW Passat Variant s pohonem na CNG.