Zánovní vozy v AUTO JAROV KunraticeZánovní vozy v Kunraticích! Více než 100 kvalitních a prověřených vozů. AUTO JAROV je certifikovaným partnerem programu Das WeltAuto.více zde

PRODEJCE NOVÝCH I OJETÝCH VOZŮ

Náplň práce:

- prezentace a prodej ojetých vozů zákazníkům
- komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje vozu
- běžná administrativa

Odborné požadavky:

- SŠ s dopravním či obchodním zaměřením
- praxe v oboru
- práce na PC
- řidičský průkaz sk.B
- znalost AJ, NJ výhodou

Všeobecné požadavky:

- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- zákaznický přístup
- spolehlivost a loajalitu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- práci s nejmodernější automobilovou technikou
- velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
- zázemí silné, prosperující společnosti
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání
- možnost ubytování

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: jobs@autojarov.cz.
Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.
Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Kam dále můžete