Nová rychlodobíjecí stanice od spol. ABB ČRV rámci projektu Elektromobilita ČEZ byla v areálu AUTO JAROV instalována nová rychlodobíjecí stanice od společnosti ABB Česká republika.více zde

Kontakty - Škoda

Servisní tým

Tomáš Procházka Tomáš Procházka, MBA vedoucí servisu Tel.: 605 235 541 E-mail: prochazka@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

OBJEDNÁNÍ SERVIS Tel.: 251 002 555 E-mail: servis-skoda@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Filip Slabihoudek Filip Slabihoudek servisní technik Tel.: 739 528 065 E-mail: slabihoudek@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Pavel Čáp Pavel Čáp servisní technik Tel.: 603 378 235 E-mail: cap@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Jakub Míšek Jakub Míšek garanční technik Tel.: 739 322 776 E-mail: misek@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Libor Fišer Libor Fišer servisní poradce Tel.: 739 322 762 E-mail: fiser@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Tomáš Ptáček Tomáš Ptáček servisní poradce Tel.: 730 167 706 E-mail: ptacek@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Josef Vejmelka Josef Vejmelka servisní poradce Tel.: 730 526 213 E-mail: vejmelka@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Adam Lefnar Adam Lefnar servisní poradce Tel.: 734 767 358 E-mail: lefnar@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Pavel Hřebíček Pavel Hřebíček servisní poradce Tel.: 731 545 434 E-mail: hrebicek@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Alexandr Sus Alexandr Sus servisní poradce Tel.: 731 663 560 E-mail: sus@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Tomáš Soukup Tomáš Soukup servisní poradce Tel.: 731 545 435 E-mail: soukup@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Pavel Lelek Pavel Lelek servisní poradce Tel.: 737 277 949 E-mail: lelek@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Michaela Hůjová Michaela Hůjová asistentka Tel.: 251 002 555 E-mail: hujova@autojarov.cz» zobrazit QR kód «

Kam dále můžete