Originální půjčovna užitkových vozů VolkswagenSpolečnost AUTO JAROV Vám přináší novou službu od Volkswagen Finance v oblasti půjčovny vozidel - Das RentAuto. Vybrané užitkové vozy Volkswagen Vám půjčíme na 1 - 30 dní.více zde

Pojištění

Pojištění je nedílnou součástí ochrany Vašeho majetku. Ze zákona je každý majitel vozu povinen uzavřít povinné ručení. V případě nehody, poškození nebo odcizení vozu si tak nemusíte dělat vrásky se zaplacením škody, která Vám vznikne. Zároveň pokud způsobíte škodu jiné osobě, pojištění Vás kryje i v těchto případech a Vy tak nemusíte splácet nemalé peněžní částky několik desítek let.
Pokud si nevíte rady, jaké pojištění je pro Vás ideální, obraťte se na nás. Naši prodejci jsou připraveni Vám ochotně pomoci a připravit nabídku pojištění šitou na míru Vašim potřebám. Pojištěním vozu prostřednictvím společnosti AUTO JAROV navíc získáte také řadu slev a výhod.
V případě autonehody pro Vás v AUTO JAROV zajistíme komplexní služby – od odtažení vozu přes zapůjčení náhradního vozidla až po vyřízení škodní události s pojišťovnou. Více informací, jak Vám v případě nehody můžeme pomoci, najdete >> ZDE <<.
Již několik let spolupracujeme se stabilními partnery a doporučujeme tyto společnosti: Česká pojišťovna, a.s., Generali pojišťovna, a.s., ALLIANZ, a.s. a Kooperativa a.s.

 

Česká pojišťovna                ŠKODA Pojištění

Kam dále můžete