DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V AUTO JAROV!Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který proběhne v sobotu 11.6.2016 od 10.00 do 16.00 hodin v areálu AUTO JAROV, Osiková 2, Praha 3.více zde

Partneři

Všichni naši partneři jsou členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA), čímž se mimo jiné zavazují k respektování všech pravidel chování při poskytování spotřebitelských úvěrů, která jsou součástí etického kodexu ČLFA.

 

Volkswagen Financial Services
Společnost Volkswagen Financial Services patří mezi přední finanční společnosti na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

Portfolio finančních služeb zahrnuje úvěr na auto, leasing automobilů, operativní leasing, pojištění vozidla a doplňková pojištění. Součástí nabídky

 sAutoleasing
Společnost sAutoleasing je specializovanou leasingovou společností, která poskytuje služby finančního a operativního leasingu občanům, podnikatelským subjektům, státním a neziskovým organizacím i velkým firmám a financování potřeb formou spotřebitelského úvěru fyzickým i právním osobám.

Cetelem

Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb.

Prostřednictvím svých poboček a sítě obchodních partnerů nabízí klientům klasické a spotřebitelské úvěry, účelové i neúčelové osobní půjčky, kreditní karty a různé typy pojištění.

Kam dále můžete