Vážení zákazníci, dne 1. a 8.5.2017 máme z důvodu státních svátků ZAVŘENO.

Zánovní vozy v AUTO JAROV KunraticeZánovní vozy v Kunraticích! Více než 100 kvalitních a prověřených vozů. AUTO JAROV je certifikovaným partnerem programu Das WeltAuto.více zde

Partneři

Všichni naši partneři jsou členy České leasingové a finanční asociace (ČLFA), čímž se mimo jiné zavazují k respektování všech pravidel chování při poskytování spotřebitelských úvěrů, která jsou součástí etického kodexu ČLFA.

 

Volkswagen Financial Services
Společnost Volkswagen Financial Services patří mezi přední finanční společnosti na českém trhu zaměřující se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby.

Portfolio finančních služeb zahrnuje úvěr na auto, leasing automobilů, operativní leasing, pojištění vozidla a doplňková pojištění. Součástí nabídky

 sAutoleasing
Společnost sAutoleasing je specializovanou leasingovou společností, která poskytuje služby finančního a operativního leasingu občanům, podnikatelským subjektům, státním a neziskovým organizacím i velkým firmám a financování potřeb formou spotřebitelského úvěru fyzickým i právním osobám.

 

Kam dále můžete