25 let AUTO JAROV

   

Vážení zákazníci,

společnost AUTO JAROV slaví 25 let od svého založení. Tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za projevenou důvěru a přízeň.

Společnost AUTO JAROV patří k lídrům na trhu v oblasti prodeje a servisu vozů. Nové automobily si můžete prohlédnout ve specializovaných showroomech jednotlivých značek, kde se Vám bude věnovat profesionálně proškolený personál.

Kromě nových vozů nabízí AUTO JAROV i autosalon zánovních vozů. Zákazník si vybere z exkluzivní nabídky vozidel do dvou let stáří a najetými kilometry maximálně do 50 tis. Na venkovní ploše si pak můžete vybrat z více než dvou set referentských nebo ojetých vozů. Všechny nabízené vozy jsou vždy s prověřeným technickým stavem a původem.

Nejnovější trendy v procesech autoopravárenství, moderní technologie a zařízení a zároveň vysoce kvalifikovaný personál jsou základními pilíři servisního zázemí AUTO JAROV. Pro zvýšení kapacity servisních zakázek byla vybudována víceúčelová budova servisních služeb. Najdete zde moderní dílnu klempírny, dále pak pracoviště pneuservisu s Pneu hotelem na uskladnění pneumatik, nové dílny pro servis a přípravu nových vozů a montáž příslušenství.

Další služby, které komplexnost služeb AUTO JAROV doplňují, jsou autopůjčovna, express service, vlastní čerpací stanice s pohonnými hmotami a mazivy společnosti Shell, prodejna autodoplňků, autosklo servis, prodejna náhradních dílů a další. Zároveň se v areálu AUTO JAROV nachází samostatná Stanice technické kontroly, Stanice měření emisí a dva Wallboxy pro dobíjení elektromobilů.

Rok 2013 byl pro společnost AUTO JAROV ve znamení expanze a v prosinci otevřela dlouho očekávanou provozovnu osobních a užitkových vozů Volkswagen na Praze 4 v Kunraticích. Později přibyl i autosalon Audi a prodej zánovních vozů.

 

 Nabídka nových skladových vozů ZDE

 

Nabídka zánovních a ojetých vozů ZDE