Nový Volkswagen e-up!

Elektromobil Volkswagen e-up! zaujme četnými novinkami ve svém exteriéru. Nové nárazníky, zadní difuzor, vnější zpětná zrcátka s integrovanými ukazateli směru, světlomety s diodami LED pro denní svícení a zadní světlomety - to vše dodává modelu e-up! nezaměnitelný vzhled.

Nový Volkswagen e-up! je poháněn kompaktním elektromotorem s nejvyšším výkonem 60 kW/82 k a max. točivým momentem 210 N.m. Nejvyšší rychlost modelu e-up! je 130 km/h.

Průměrný dojezd vozu o hmotnosti pouhých 1 139 kg činí 160 km, v závislosti na profilu trasy, stylu řízení a zatížení vozidla. Spotřeba elektrické energie na 100 km činí 11,7 kWh a dělá tak e-up! mistrem světa v hospodárnosti.

Volkswagen e-up! je stejně jako dosud sériově vybaven automatickou klimatizací Climatronic, vyhříváním předních sedadel a skla čelního okna, volantem obšitým kůží a funkcí nouzového brzdění City. Sériová výbava zahrnuje rovněž 15" kola z lehké slitiny, senzor deště, funkce Coming home/Leaving home pro světlomety, tempomat, parkovací senzory Parkpilot, nabíjecí zásuvku pro nabíjení střídavým i stejnoměrným proudem, nabíjecí kabel pro připojení vozidla k nabíjecí stanici a rádio "composition phone" s 6 reproduktory, funkcí handsfree a systémem pro integraci chytrého telefonu "maps + more dock".

Nový pětidveřový elektromobil Volkswagen e-up! můžete již nyní objednávat u našich prodejců, které neváhejte kontaktovat ZDE

Model lze objednávat za cenu již od 639 900 Kč včetně DPH a paketu nevšedních zákaznických služeb.