Vrcholný model Audi SQ7 TDI

Značka Audi uvádí na český trh vrcholnou verzi úspěšné modelové řady Audi Q7 - nové Audi SQ7 TDI, které je díky zcela novému motoru nejvýkonnějším vznětovým SUV na trhu.

Nové Audi SQ7 TDI je poháněno zcela novým turbodieselem V8 4.0 TDI, jehož přeplňování zajišťuje unikátní kombinace dvou výfukových turbodmychadel a elektricky poháněného kompresoru. 
Osmiválec s nejvyšším výkonem 320 kW (435 k) a maximálním točivým momentem 900 N.m umožňuje modelu Audi SQ7 TDIzrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 4,8 s. Nejvyšší rychlost je elektronicky omezena na 250 km/h. Kombinovaná spotřeba paliva je 7,4 l/100 km.

Exkluzivní sériová výbava zahrnuje mimo jiné i 20" kola z lehké slitiny, adaptivní vzduchové odpružení se specifickým nastavením S, vnější a vnitřní stylistické pakety v S-designu, kryty vnějších zpětných zrcátek se vzhledem hliníku, chromované dvojité koncovky výfukové soustavy na levé a pravé straně, sportovní sedadla čalouněná kombinací Alcantara/kůže s logem S, či elektrickou soustavu s napětím 48 V.

Cena nového modelu Audi SQ7 TDI byla na českém trhu stanovena na 2 516 900 Kč včetně DPH.

Pro více informací o modelu neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE