Volkswagen T-Roc

Letos v zimě Vám Volkswagen představí zcela nový crossover, který ponese název T-Roc. Je to již čtvrté SUV této značky.

Nový T-Roc zaujme především luxusním a kvalitním designem jak zvenku, tak zevnitř. Příjemný bonus je možnost zvolit si dvě barvy. Jednu pro karosérii a druhou pro střechu vozu. Různé designy a barvy si můžete vybrat i pro interiér. T–Roc je vybaven designově zajímavými světlomety, které využívají LED technologii. Pro dostatek světla v interiéru může mít T-Roc posuvné panoramatické střešní okno.

Mezi motory je též široký výběr. Základem je benzínový tříválec 1.0 TSI (85 kW). Největší jízdu však zažijete se zážehovým motorem 2.0 TSI (140 kW). Turbodiesely začínají šestnáctistovkou (85 kW) a jejich rozmezí končí verzí 2.0 TDI s výkonem 140 kW. 

T-Roc nabízí široké možnosti asistenčních a bezpečnostních systémů. Přes základní kamerové systémy, až po čtení dopravních značek. Výbava vozu vám nabídne například automatickou dvouzónovou klimatizaci Climatronic, vyhřívání volantu, nebo informační a zábavní sytém. Ideální je i velikost zavazadlového prostoru o objemu 445 l a po sklopení sedaček až 1 290 l. 

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.