Nový Volkswagen Polo

Již v těchto dnech si můžete do našeho salonu přijít prohlédnout nový Volkswagen Polo. 

Vizuálně i technicky koresponduje s moderní dobou. Je hravé, elegantní a sportovní. Polo nabízí širokou nabídku výbavy, ať už Trendline, Comfortline či Highline, tak i sportovní verze R-Line a verze Beats, která je ideální pro milovníky hudby, vrcholem je pak verze GTI. Zvětšila se délka i šířka karosérie oproti předchozímu modelu. Již tradičně si můžete vybrat z velkého množství barev karosérie.

Uvnitř Pola se nachází velká škála benzinových motorů od 1.0 MPI (48 kW) až po 2.0 TSI (147 kW). Dieselový motor si pak můžete zvolit 1.6 TDI (59 kW nebo 70 kW). V nabídce motorů je i verze pro sportovní nadšence GTI, která nabídne 147 kW. A pro zákazníky, kteří dávají přednost především ekologii, existuje poprvé i verze na zemní plyn.

Polo je ztělesněním bezpečí a zároveň velkého komfortu. Nabízí nespočet inteligentních, moderních asistenčních a zábavních systémů, v tomto segmentu vozů naprosto ojedinělých. Co se týká komfortu, Polo má již v základní výbavě velmi pohodlná ergonomická sedadla, ve kterých se budete cítit příjemně i při delších cestách. 

Pro více informací neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.