Vážení zákazníci, v sobotu 17.11. máme ZAVŘENO z důvodu státního svátku.

Novinky pro rok 2018

 

Pro nadcházející rok 2018 si pro Vás značka HONDA připravila několik novinek.

Jako první za zmíňku stojí nejslavnější luxusní cestovní motocykl, který vstupuje do nové éry. Řeč je samozřejmě o GL1800 GOLD WING. Tento elegantní stroj s řadou funkcí vyniká díky komfortu, technologiím a inovativnímu řešení. GL1800 GOLD WING nabízí elektronické ovládání plynu (TBW) se 4 jízdními řežimy, sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou (DCT), systém volitelné kontroly točivého momentu HONDA (HSTC), zcela nový motor a rám, kombinovaný s přepracovaným předním zavěšením.

V roce 2018 se HONDA také pochlubí nejvyspělejším outdoorovým cestovním motocyklem v historii značky. Jedná se o model CRF1000L AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS.
Tento stroj nabízí větší palivovou nádrž o objemu 24 litrů, padací rám, velkou kluznou desku a tlumiče s dlouhým zdvihem zaručující dostatečnou světlou výšku. Dále se na svých výpravách můžete spolehnout na převodovku DCT, antihoppingovou spojku, elektronické ovládání plynu, 3 jízdní režimy a vyhřívané rukojeti, protože skutečné dobrodružství nikdy nekončí.

Čeká na nás také modernizovaný stroj CRF1000L AFRICA TWIN, který má ve srovnání s modelem Adventure Sports minimalistický vzhled. Tento model má motor s upraveným sáním a výfukem, který poskytuje výkon prostřednictvím elektronického ovládání plynu. Také kombinuje 3 jízdní režimy se systémem HSTC a zlepšuje kvalitu jízdy prostřednictvím antihoppingové spojky. 

Další model, který vstoupí v roce 2018 na trh je CB1000R NEO SPORTS CAFE. 
Tento stroj pohání čtyřválcový motor s bohatým přísunem točivého momentu. Elektronické ovládání plynu, 3 jízdní režimy a brzdění motorem - se systémem volitelné kontroly točivého momentu HONDA - poskytuje skvěle využitelný a regulovatelný výkon v celém rozsahu otáček. V těsném závěsu za ním přichází dva menší stroje se stejným charakterem: CB300R a CB125R.

Modernizací si také prošel model X-ADV - první SUV mezi motocykly na světě. Pro rok 2018 má několik úchvatných funkcí, mezi které patří třístupňový systém řízení točivého momentu a režim G - poprvé použitý u modelu Africa Twin. K dostání je také 35 kW verze pro držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Pro více informací o novinkách roku 2018 neváhejte kontaktovat náš prodejní tým ZDE.